Plany powrotu po długiej nieobecności !
Dodane przez fanclub dnia Czerwiec 13 2012 14:26:36
Po rażąco długiej nieobecności, pojawiły się plany powrotu do prowadzenia Pierwszego Polskiego FanClub'u Sterling'a Knight'a ! Bardzo dużo w tej kwestii zależy od Was, nasi Drodzy Czytelnicy !
Więcej >>CZYTAJ WIĘCEJ<<
Rozszerzona zawartość newsa
Jak już wspomnieliśmy, pojawiły się propozycje "reaktywacji'' naszej strony ! Jak doszło do zaniedbania strony, pisać nie będziemy, ale co jest przyczyną planów powrotu ? Otóż, dzisiaj, 13 czerwca (dosłownie przed 10minutami) serfując po Internecie, nie wiem skąd, nie wiem jak, przypomniałam sobie o tej stronie. Brzmi to okropnie, wiem i po tym jak "olśniło mnie", że kiedyś prowadziłam coś takiego, postanowiłam wpisać w wyszukiwarkę hasło: Sterling Knight fan club i jako pierwszy wynik ukazała się właśnie ta strona ! Z jednej strony to świetnie, ale gdy spojrzeć na to w inny sposób, łatwo dojść do przykrego wniosku, że poza tą stroną nie ma żadnej innej (ale polskiej) strony o tym wszechstronnie uzdolnionym, młodym artyście ! Więc może wypadałoby zająć się promowaniem tego artysty w naszym kraju tak na MAXA, na poważnie ?

A teraz druga kwestia, a mianowicie dużo zależy od Was. Przede wszystkim, czy ten pomysł Wam się podoba? Czy chcecie abyśmy wrócili z głowami pełnymi pomysłów i chęci do tworzenia tej strony ? Jak się domyślacie tylko twierdząca odpowiedź na te pytanie pozwoli nam na wdrożenie naszych planów !

Dodatkowo, w razie kontynuacji FanClub'u, w najbliższym terminie chcielibyśmy znaleźć chętnych do pomocy nam w tworzeniu tej strony w wielu różnych aspektach (treść, wygląd, organizacja itp) W tym celu zorganizowalibyśmy w pewnym sensie konkurs, dzięki któremu znajdziemy najodpowiedniejsze osoby dla danego zajęcia ! Wspólnie łatwiej udałoby się nam stworzyć naprawdę fajną stronę, a w przyszłości moglibyśmy starać się o miano Oficjalnego Polskiego FanClub'u Sterlinga Knight'a !

Piszcie w komentarzach jak myślicie, i czy chcecie aby FanClub był dalej prowadzony !
Wasze zdanie jest bardzo ważne !
Tylko po ilości i jakości komentarzy zdecydujemy czy FanClub zostanie kontynuowany !
BARDZO PROSIMY WAS O ZDANIE !
Pozdrawiamy fanclub